Increase font size Default font size Decrease font size Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
TEL: 044-587-58-11 *** 067-731-77-00
Превышения скорости без фотофиксации
Покритикуйте, исковое на протокол превышения скорости без фотофиксации.
Основано на исковом Володарского, за что ему огромный респект.
Заранее всем спасибо за конструктивные советы.

Обязательно допишите что согласно ст 251 КУпАП его фара вообще не может являтся доказательством нарушения.
До Дзержинського районного суду
м. Харкова


Позивач:

_____________________________________
19___ р.н.
паспорт № _______, виданий
_____________________________________
_____________________________________
місце проживання:____________________
_____________________________________
тел.. (057) __________


Відповідач:

ВДАІ ГУ МВС України в Миколаївській області,
м. Миколаїв, вул.. Новозаводська, 16, тел. (0512) 21-81-95

ПОЗОВНА ЗАЯВА
(про скасування постанови б/н
по справі про адміністративне правопорушення
згідно протоколу № АЕ0078405 від 04.05.2009 року
про накладення адміністративного стягнення).
Звільнено від сплати судового збору відповідно до ст..288 КпАП України.
Цей позов підлягає розгляду у судах на підставі ст..288 ч.3 КпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівняного до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.
04 травня 2009 р. посадовою особою відповідача – інспектором ДПС Жовтневої роти ДПС ВДАІ ГУ УМВС України в Миколаївській області Микитюком І.В. винесено щодо мене постанову б/н до протоколу № АЕ0078405 по справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст.122 КУпАП. Вказана постанова не відповідає обставинам справи та вимогам закону з таких підстав.
4 травня 2009 я, на автомобілі марки ________________, який належить мені, державний номер ______________, рухався по трасі Одеса-Мелітополь у напрямку міста Херсон. Крім мене, в автомобілі знаходилась моя дружина, _________________________, яка пізніше була внесена мною до протоколу про адміністративне правопорушення, який оскаржується, як свідок. Проїжджаючи населений пункт Шевченково зі швидкістю, дозволеної п.12.4 Правил дорожнього руху (далі - ПДР), приблизно за 300 метрів до знака 5.46 «Кінець населеного пункту», автомобіль марки «Нива» білого кольору, що раніше рухався безпосередньо за автомобілем, яким я керував, показав лівий поворот і пішов на обгін (детальна схема наведена в додатку 1 до цієї позовної заяви). У момент, коли а/м «Нива», рухаючись поперед мого автомобілю, по зустрічній смузі, зі швидкістю, істотно перевищуючу мою, із за знака 5.46 вийшов чоловік у формі співробітника ДАІ та направив жезл перпендикулярно дорозі. Хоча жезл не був спрямований безпосередньо на мій автомобіль, я порахував, що дана ситуації відповідає п. 8.9.а ПДР (вимога про зупинку транспортного засобу) і зупинив автомобіль на узбіччі неподалік від співробітника ДАІ. Автомобіль «Нива», у той момент закінчивши маневр «обгін», біля інспектора ДАІ не зупинився та з попередньою швидкістю продовжив рух в напрямок Херсону. Після зупинки мені було пред'явлене звинувачення в порушенні п. 12.4 ПДР, а як доказ, що швидкість обмірювана приладом, належить моєму автомобілю, а не автомобілю марки «Ніва», який під час маневру «обгін» рухався з істотно вищою, ніж моя, швидкістю, був пред'явлений таймер, який на той момент показував одну хвилину 47 секунд. Вищевикладені обставини були відображені в поясненнях до складеного на мене протоколу про адміністративне правопорушення.
Таким чином, у складеному протоколі про адміністративне правопорушення та постанові відсутні докази належності виміряної швидкості саме моєму автомобілю, а не автомобілю «Ніва». Фактично мені співробітником ДАІ, що склав протокол, було продемонстровано тільки час, який ніби-то пройшов з моменту вимірювання швидкості на приладі. Встановити та довести, що вимірювалася швидкість саме мого автомобіля, неможливо, а за таких умов різниця у кілька секунд може означати, що насправді виміряно швидкість автомобіля, який рухався у кількох десятках метрах від мого автомобіля.
Окрім наведеного, слід зазначити, що розгляд справи на місці, без підготовки та надання мені часу для звернення за правовою допомогою, подання документів, які характеризують особу, інших доказів по справі, - не тільки порушує мої права, передбачені ст.268 КпАП, але й призводить до того, що при винесенні постанови не враховано особу, матеріальний стан та інші обставини, які слід враховувати при призначенні адміністративного стягнення відповідно до ст.3 КпАП. За таких умов мої права при такому розгляді справи грубо порушено.
Крім того, мені було відмовлено у проханні щодо надання мені копії складеного на мене протоколу № АЕ0078405 від 04.05.2009.
З огляду на викладене вважаю, що дії працівника відповідача були незаконними.
За таких умов у моїх діях немає складу правопорушення, у якому мене визнано винним зазначеною постановою.
До того ж, слід вказати, що відповідно до ст.71 ч.2 КАС України, обов’язок доказування правомірності своїх дій в даному випадку покладено на відповідача.
На підставі викладеного, керуючись ст.287, 288 КпАП України,

ПРОШУ:

1. На підставі ст..288 КпАП України звільнити мене від сплати судового збору.
2. Розглянути справу за місцем моєї реєстрації.
3. Викликати у судове засідання по справі, належно повідомивши про дату, мене та, представника відповідача.
4. Постанову б/н до протоколу № АЕ0078405 від 04.05.2009 у справі про адмніністративне правопорушення визнати недійсною та скасувати, а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю самої події правопорушення.


„_____” травня 2009 р.


Додатки:
1. Схема розташування транспортних засобів та інспектора ДПС на дорозі на момент вимірювання швидкості на 1 аркуші у 2-х примірниках;
2. Копія позовної заяви у 2-х примірниках;
3. Копія постанови про адміністративне правопорушення на 1 аркуші у 2-х примірниках.
4. Копія паспорту з відміткою про місце реєстрації на 1 аркуші.

Комментарии
Поиск
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии!
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."


Новые статьи:
Почитайте ещё:

 
Checkpagerank.net
Логистика, грузоперевозки Киев
Каталог сайтов Производство болтов. Розничные поставки крепежа. Доставка крепежа за наш счет.